İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 4. kez organize edilecek olan Leather&More Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı; deri ve deri giyim markalarının, perakendecilerinin, toptancılarının ve tasarım firmalarının en iyi yerli ve yabancı deri ve deri giyim üreticileri ile buluşabilmeleri amacıyla düzenlenir.,
 
Leather&More, 16-19 Mart 2022 tarihleri arasında kapılarını Türkiye’nin en yeni ve modern fuar merkezi olan fuarizmir’de açıyor.
48. SHOEXPO Ayakkabı ve Çanta Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek Leather&More Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı,moda sektör profesyonellerinin dikkatini modanın başkenti İzmir’e çekiyor.
 
Deri ve deri giyim sektörünün tanınmış markalarına ev sahipliği yaparak, markaların iş hacimlerini geliştirmenin yanında, sektörün lider markaları tarafından gerçekleştirilecek defilelerle ziyaretçilerine görsel bir şölen sunmaya hazırlanıyor. Sektör liderleri ile tanışabilmek, dünyanın dört bir yanından gelecek zincir mağazalar ve alım heyetleri ile bağlantılar kurabilmek için planınızı şimdiden yapın. 16-19 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek bu mükemmel organizasyonun siz de bir parçası olun!
 
 
Organizatör: İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş.
 
Adres: Zafer Mah. 840 Sk. Fuar Alanı No:2 Gaziemir / İzmir
 
Telefon: (0232) 497 10 00
 
Tarih: 16 - 19 Mart 2022
 
Ziyaret Saatleri: 10.00-18.00